Nauka Chodzenia Na Obcasach

Nauka Chodzenia Na Obcasach

Nasze zajęcia najczęściej odbywają się w Warszawie, ale istnieje również możliwość, że instruktorka dojedzie w inne rejony Polski. Często słyszymy od naszych kursantek, że już dawno próbowały udać się na takie zajęcia, ale lekcje na szpilkach dostępne były tylko w agencjach modelek i wyłącznie skierowane do nich. U nas jest inaczej. Oczywiście prowadzimy kursy dla modelek, które nie czują się pewnie na wybiegu i u nas nauczą się catwalk oraz pozowania, ale wyróżnia nas to, że jesteśmy do dyspozycji dla każdej kobiety oraz mężczyzny, bez względu na rodzaj wykonywanej pracy.

Chodzenie po płaskiej powierzchni sprawia Ci kłopot? Czujesz się obserwowana przez innych, a w głowie przypominają Ci się filmiki, jak modelki upadają na pokazach najsłynniejszych projektantów? A co powiesz na schody, chodniki z kostki brukowej, ulice z kamieni, którymi najczęściej ozdobione są miasta Polski? To przeszkody, które łatwo pokonać w butach na obcasach tylko tym paniom, które swobodnie się w nich czują. Co zrobić, żeby czuć się komfortowo w szpilkach podczas całodniowych wojaży? Zapisz się na kurs Nauki Chodzenia Na Obcasach, a przygotujemy Cię do całodniowych wojaży w wysokich butach. Wszystkie kursy prowadzimy w salach z lustrami, aczkolwiek jesteśmy otwarci na prowadzenie zajęć w przestrzeni miejskiej.

 

Powrót do bloga