O mnie

Nazywam się Angelika Solecka i od 2016 roku prowadzę dla Was zajęcia na obcasach.
W 2016 roku karierę instruktorki zajęć w szpilkach rozwijałam w Szkole Wdzięku. Od 2017 roku prowadzę zajęcia pod nazwą „Nauka Chodzenia Na Obcasach” i za sobą mam dziesiątki przeszkolonych kursantek i… kursantów. Ogromne doświadczenie zdobywane przez lata sprawiło, że potrafię odnaleźć przyczyny nieprawidłowego chodu, odpowiednio ustawić sylwetkę, a także pomóc w doborze wysokości i grubości obcasa. Masz płaskostopie, stawiasz stopy do środka, masz problemy z kręgosłupem, masz krótszą nogę, jesteś sztywna, jesteś zbyt gibka, chodzisz jak słoń, jak kaczka, jak facet, chodzisz dziwnie, uginasz kolana?- wszystko to już słyszałam, wszystko to już widziałam i każdy, kto przyszedł do mnie na zajęcia z wyżej wymienionymi problemami i wieloma innymi wyszedł z zajęć zachwycony i z nową szansą na chodzenie na obcasach, a nawet na chodzenie prawidłowo w płaskim obuwiu. Oprócz nauczania jak to robić w wysokich butach pomogę Ci jak ładnie się prezentować na co dzień w sportowym obuwiu. Gotowa? Zapraszam Cię i zapewniam, że moje zajęcia to +10 do zachwytu nad samą sobą. Jeszcze mi podziękujesz :).

Zajęcia najczęściej prowadzę w samym centrum Warszawy, ale nie odmawiam kursów w innych rejonach Polski. Wszystkie prowadzone są w przestronnych salach z lustrami. Podczas zajęć jestem wymagająca, bezpośrednia, ale nie oszczędzam mojego poczucia humoru. Zapraszam Cię na kurs, jeśli marzysz, tak jak wszystkie moje zachwycone kursantki i kursanci, by swobodnie i z klasą poruszać się w butach na obcasach.

Do tej pory wystąpiłam w roli eksperta i instruktora w nauce chodzenia na obcasach w programach „Pytanie na śniadanie” oraz „Dzień dobry Polsko”.

Obejrzyj moje rozmowy w programie „Pytanie na śniadanie”:

-> 2016- rozmowa z Joanną Racewicz i Michałem Olszańskim

-> 2017- rozmowa z Marzeną Rogalską

-> 2017- rozmowa z Marceliną Zawadzką

 

Jestem też dyplomowaną charakteryzatorką z dużym doświadczeniem w pracy z klientkami indywidualnymi, a także na polskich i zagranicznych planach reklamowych, teledysków, serialu i filmu, podczas komercyjnych i niekomercyjnych sesji zdjęciowych.

Wykonuję makijaże ślubne i okolicznościowe, a także prowadzę szkolenia z malowania samej siebie. Zapoznaj się ze stroną i wybierz kursy dopasowane do Ciebie.

Angelika