O mnie

Nazywam się Angelika Solecka i od 2016 roku prowadzę dla Was zajęcia na obcasach.
W 2016 roku karierę instruktorki zajęć na obcasach rozwijałam w Szkole Wdzięku założonej przez Annę Borkowską. „Angeliko, jesteś moim udanym dzieckiem”, powiedziała Anna, widząc, że pomimo rozwiązania szkoły, na moje zajęcia wciąż zapisywały się kursantki. Od 2017 roku prowadzę zajęcia pod nazwą Nauka Chodzenia Na Obcasach i za sobą mam dziesiątki przeszkolonych kursantek i kilkunastu… kursantów. Ogromne doświadczenie sprawiło, że potrafię odnaleźć przyczyny nieprawidłowego chodu, odpowiednio ustawić sylwetkę, a także pomóc w doborze wysokości i grubości obcasa.
Do tej pory wystąpiłam w roli eksperta w nauce chodzenia na obcasach w programach „Pytanie na śniadanie” oraz „Dzień dobry Polsko”.
Zajęcia najczęściej prowadzę w Warszawie, ale nie odmawiam kursów w innych rejonach Polski. Wszystkie prowadzone są w przestronnych salach z lustrami. Podczas zajęć jestem wymagająca, bezpośrednia, ale nie oszczędzam mojego poczucia humoru. Zapraszam Cię na kurs, jeśli marzysz, tak jak wszystkie moje zachwycone kursantki i kursanci, by swobodnie i z klasą poruszać się w butach na obcasach.

Obejrzyj moje rozmowy w programie „Pytanie na śniadanie”:

-> 2016- rozmowa z Joanną Racewicz i Michałem Olszańskim

-> 2017- rozmowa z Marzeną Rogalską

-> 2017- rozmowa z Marceliną Zawadzką

 

Jestem też dyplomowaną charakteryzatorką z dużym doświadczeniem w pracy z klientkami indywidualnymi, na planach reklamowych polskich i zagranicznych, teledysków, serialu i filmu, podczas komercyjnych i niekomercyjnych sesji zdjęciowych.

Wykonuję makijaże ślubne i okolicznościowe, a także prowadzę szkolenia z malowania samej siebie.